متخصص ارتوپدی در سعادت آباد

متخصص ارتوپدی در سعادت آباد

آینده علم ارتوپدی بسیار روشن است و جراحی های ارتوپدی نقش مهمی را در بحث درمانی ایفا می کنند. جراحان ارتوپدی تغییرات زیادی را در محیط کاری می بینند و هر روزه با تکنیک هایی بروز برای جراحی های مختلف آشنا می شوند. همچنین جراحان حوزه ارتوپدی با روش های جراحی جدید و تکنولوژی های نوین همواره در چالش هستند.

بهترین متخصص ارتوپدی در سعادت آباد

بیماران اغلب برای بهبود آسیب های ناشی از ورزش یا کار به متخصصان ارتوپدی مراجعه می کنند. جراح ارتوپد ، تاندون و رباط های پاره شده، پیچ خوردگی ها و کشیدگی ها را درمان می کنند. آنها همچنین شکستگی ها و دررفتگی ها را درمان می کنند. این متخصصان همچنین به بیماران مبتلا به پوکی استخوان یا استخوان های شکننده و آرتریت کمک می کنند.

دکتر رضا مصطفوی

معمولاً متخصصان ارتوپدی به بیماران راهنمایی های لازم را در جهت کشیدن ماهیچه های ضعیف شده انجام می دهند و سپس جراحی های لازم را انجام می دهند. برخی جراحی ها استخوان های شکسته شده و بافت نرم شده، دیگر نقایص مادرزادی و آسیب هایی که به دلیل بیماری یا عفونت به وجود آمده اند، را درمان می کنند.

پزشک با توجه به تجربه و قدرت تشخیصی که دارد، بهترین گزینه درمانی را انتخاب می نماید.

دکتر رضا مصطفوی متخصص ارتوپدی در سعادت آباد با بهره گیری از تکنیک های به روز دنیا به درمان این بیماری می پردازند. جهت رزرو وقت قبلی و مشاوره می توانید با شماره ۰۲۱۸۶۱۲۷۴۵۵ تماس حاصل نمائید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام دکتر رضا مصطفوی ایشان مراجعه کنید.

هزینه جراحی ارتوپدی

با بالا رفتن سن و سال و تمایل افراد به حفظ توانایی و کارکرد مناسب، نیاز به جراحان ارتوپدی روز به روز در حال افزایش است. این افزایش تقاضا چالش هایی را در زمینه هزینه جراحی های ارتوپدی و تکنولوژی های پیش رفته ایجاد می کند.

هزینه اینگونه جراحی ها تا حدودی می تواند تحت پوشش بیمه قرار گیرد و هزینه ها شامل دستمزد جراح، هزینه بیمارستان، هزینه پروتز و هزینه های مربوط به وسایل مورد نیاز بعد از جراحی می باشد. در مواردی بعد از جراحی نیاز به جلسات فیزیوتراپی می باشد که در این صورت این هزینه ها هم باید بررسی گردند.  

جراحی ارتوپدی کم تهاجمی

امروزه تمام تلاش بر این است تا جای ممکن جراحی به صورت سرپایی و بدون بیهوش کردن بیمار صورت گیرد، به این ترتیب نیازی به بستری بیمار نمی باشد. به بیان دیگر تا جای ممکن از روش های جراحی کم تهاجمی استفاده می شود. یکی از این روش های جراحی کم تهاجمی، آرتروسکوپی می باشد. آرتروسکوپی لگن و آرتروسکوپی زانو هر دو جزو جراحی های کم تهاجمی هستند.

در بسیاری از موارد نیاز است تا جراحی بر روی ستون فقرات و جراحی های تعویض مفصل انجام گیرد که این نوع جراحی ها نیاز به بستری بیمار در بیمارستان دارد. پیشرفت تکنولوژی در زمینه جهت یابی پیش رفته، رباتیک و جایگزینی استخوان، جراحی ها را به سمت تهاجم کمتر سوق داده است. به این صورت بیشتر از ابزار های فیزیولوژیک جراحی استفاده می شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 6 =