لابیاپلاستی در بوشهر

لابیاپلاستی در بوشهر

لابیاپلاستی در بوشهر  یا جراحی زیبایی واژن امروزه در بین بانوان بوشهری بسیار شایع شده است و طر فداران زیادی را به خود جذب کرده است .

در بخش بیرونی واژن لب های کوچکی به نام لابیا وجو دارد ، گاهی اندازه ان ها در حدی است که برای فرد آزار دهنده می شود ،جراحی لابیاپلاستی می تواند سایز لابیا ها را تغییر دهد  و فرم آن ها را ایده آل و زیبا کند . جراحی لابیاپلاستی در زندگی مشترک فرد تاثیرات فراوانی ایجاد می کند،در طی جراحی لابیاپلاستی در بیشتر موارد دکتر جعفری متخصص زنان در بوشهر به بیماران خود جراحی واژینوپلاستی را نیز توصیه می کنند . بهتر است در حین جراحی های زیبایی وازن به نظر متخصص زنان انتخابی خود احترام بگذارید .

جراحی های گوناگون لابیاپلاستی عبارتند از ،واژینوپلاستی ، هایمنوپلاستی،اصلاح پوست ، برداشت بخش رویی کلیتوریس ، پرینوپلاستی ، مونسپلاستی ، فرونوپلاستی و . . . که امکان انجام چندین جراحی از انواع نامبرده در یک جلسه درمانی برای بیمار وجود خواهد داشت.

افراد مناسب برای انجام لابیاپلاستی

افرادی که لابیا تیره دارند و یا لابیاها نامتقارن هستند

که به دلیل بزرگ بودن لابیاها در زمان ورزش بسیار اذیت می شوند افرادی

که با بارداری متعدد دچار شلی واژن شده اند افرادی

افرادی که در زمان مقاربت جنسی درد دارند

لابیاپلاستی-در-بوشهر

مراقبت بعد از لابیاپلاستی

دکتر جعفری جراح زیبایی زنان در بوشهر به بیماران خود بعد از انجام لابیاپلاستی دستورات زیر را تجویز می کند .

استفاده از کمپرس سرد به مدت 2 روز

استفاده از پماد تتراسایکلین به مدت 2 روز

استفاده از کپسول سفالکسین به مدت 7 روز

جلوگیری از ورزش به مدت 3 هفته حتی المکان  از یوگا ، اسب سواری و موتور سواری به مدت 8 هفته اجتناب شود

جلوگیری از نزدیکی جنسی به مدت 6 هفته  معمولا 80 % تورم در عرض 6 هفته از بین می رود ولی تورم بطور کامل در عرض 4 ماه از بین می رود

بعد از 2 هفته بخیه ها شروع به جذب می نمایند و در عرض 6 هفته تمام بخیه ها جذب می شود

محل بخیه ها ممکن است بعد از چند هفته خارش و ناراحتی داشته باشد که با استفاده از یک پماد کورتونی خوب مثل پماد تریاسینولون  بهتر می شود .

لابیاپلاستی با لیزر

با لیزر نیز می توان جراحی لابیاپلاستی را انجام داد همچنین برجسته سازی لابیاها ، فرج و پوبیس امکان پذیر است

جراحی لابیاپلاستی امروزه مشکلات بسیاری از روابط زناشویی را درمان نموده است ، زیرا بسیاری از اشخاص از این موضوع اطلاع ندارند که بزرگی لابیاها و شل بودن واژن سبب تحت تاثیر قرار گرفتن زندگی روابط زناشویی می شود.

جراحی لابیاپلاستی نه تنها ظاهر لابیاها را تغییر می دهد بلکه سبب افزایش میل جنسی بانوان می شود در نتیجه بهبود روابط زناشویی رخ می دهد.

لابیاپلاستی بدون درد و خونریزی می باشد به گونه ای که در زمان عمل لابیاپلاستی با بی حسی موضعی می توان این جراحی را انجام داد. دوره نقاهت آن کوتاه مدت خواهد بود چرا که در این ناحیه گردش خون بسیار بالا است. دوره ی نقاهت بعد از این عمل حدود سه روز خواهد بود و بعد از آن با انجام توصیه های جراح زیبایی زنان، می توانید به زودی به بهبودی کامل برسید.

لابیاپلاستی-در-بوشهر (2)

کاهش میل جنسی پس از لابیاپلاستی

کاهش میل جنسی چس از لابیاپلاستی یک باور کاملا غلط می باشد .

تحریک جنسی در بانوان در نقاط مختلف انجام می شود ، لابیاها چه دارای سایز بزرگ باشند و یا کوچک به یک اندازه میل جنسی را بالا می برنند ، حتی ممکن است اتفاق بیافتد اگر شخص لابیاهای بزرگ داشته باشد از میل جنسی کمتری نسبت به شخصی که لابیاهای کوچکتر دارد برخوردار باشد .به همین دلیل باید بیان کردن لابیا کوچک می تواند در بالا بردن لذت مقاربت تاثیر گذار باشد و لذت مقاربت جنسی را دو برابر کند

با انجام جراحی لابیاپلاستی شخص نه تنها در زمان مقاربت جنسی لذت بیشتری می برد بلکه به آلت تناسلی زیبایی دستیابی پیدا می کند.

ایا لابیاپلاستی در دختران باکره نیز انجام پذیر است ؟

امکان انجام لابیاپلاستی در زنان باکره سوالیست که بیشتر دختران از متخصصین زنان دارند ،

در پاسخ باید بیان کرد که جراحی لابیاپلاستی خارج از پرده بکارت در زنان انجام می شود و هیچ گونه آسیبی به پرده بکارت وارد نمی کند .لابیاپلاستی در دسته جراحی های زیبایی خارجی واژن می باشد .

در لابیاپلاستی همانطور که گفته شد لابیا ها با لیزر کوچک می شوند و این کارآسیبی به پرده بکارت وارد نمی کند .

تغذیه مناسب بعد از جراحی لابیاپلاستی

به منظور جلوگیری از یبوست بعد از جراحی لابیاپلاستی تغذیه مناسب نقش پررنگی برای این دسته افراد ایفا می کند . مصرف مایعات و غذاهای نرم می تواند سبب جلوگیری از یبوست در افراد شود .

افرادی که در رژیم غذایی خود از مواد فیبر دار استفاده می کنند بهتر است مصرف سبزیجات را نیز در رژیم غذایی خود بگنجاند . مصرف سبزیجات در رژیم غذایی از ابتلا به یبوست در افراد جلوگیری می کند .

بعد از انجام جراحی زیبایی واژن خصوصا در هفته اول باید از مصرف غذاهای تند و پرنمک و همچنین چرب که سبب تشدید و تورم مثانه می شوند خودداری کرد .

سوالات متداول لابیاپلاستی

در اینجا به بررسی سوالات متداول افراد متقاضی جراحی زیبایی واژن در بوشهر می پردازیم .

  • هزینه مورد نیاز برای لابیاپلاستی و همچنین سفید کردن واژن چقدر می باشد ؟

باید گفت برای این جراحی هزینه مشخص و دقیقی بیان نشده است ،هزینه این جراحی بنا بر نیاز هر فرد و عملی که مورد نیاز دارد متفاوت می باشد .

روشن کردن پوست ناحیه تناسلی در تمامی افراد امکان پذیر است،اما بسته به نوع پوست افراد درجه سفید شدن پوست متفاوت می باشد.

  • آیا روشن کردن پوست ناحیه تناسلی در تمام افراد حتی باکره ها نیز امکان  دارد ؟

بله روشن کردن واژن برای اشخاص محدودیت ندارد و باید گفت به پرده بکارت نیز آسیبی وارد نمی کند .

  • زمان لازم برای بهبودی کامل بعد از انجام لابیاپلاستی چه میزان است ؟

دکتر لیلا جعفری متخصص زنان در بوشهر لابیاپلاستی را با لیزر مونالیزا برای زنان بوشهری انجام می دهند ،که این روش بدون هیچ گونه درد و خونریزی می باشد . در نتیجه می توان گفت دوران نقاهت برای این جراحی به دلیل عدم موجود بخیه ،شخص می تواند بعد از لاباپلاستی به فعالیت های رومزه خود بازگردد .

 تکنیک های لابیاپلاستی

Seculped linear ( or curvilinear ) resection

در این روش از لیزر یا چاقو استفاده می شود . و ممکن است در این روش از بخیه با نخ های قابل جذب استفاده شود.

نکته مهم در این روش این است که بخیه ها خیلی محکم زده نشوند تا اسکار ناشی از آن کاهش یابد.

به این دلیل جراحی با لیزر مناسب تر است زیرا خونریزی به حداقل رسیده و در نتیجه نیاز به بخیه های خیلی محکم وجود ندارد.

میزان برداشتن بافت لبیا مینور بسته به نظر جراح و بیمار متفاوت است . بعضی از بیماران تمایل دارند که فقط مقدار کوچکی از بافت لبیا مینور برداشته شود . و برخی تمایل دارند که بافت بیشتری از لبیا مینور را جراح بردارد که این بسته به شکل لگن افراد و وضعیت بیمار متفاوت است.

V-Wedge resection / Modified V-Wedge Resection

مزایای این روش آن است که آسیب کمتری به اعصاب حسی این ناحیه می رسد و شکل لب های مینور طبیعی تر باقی می ماند . همچنین خونریزی در این روش کمتر است . و دوره ریکاوری و استراحت خانم های بعد از این نوع جراحینسبت به روش ذکر شده کمتر است.

Z-Plasty Technique ( variation of modified V Wedge above)

بهترین متخصص زنان در بوشهر می فرمایند این روش بیشتر برای افرادی توصیه می گردد که بافت لابیا به نسبت بزرگی دارند ،در نتیجه برای جراحی زیبایی واژن نیاز است تا وشش کلیتوریس و مقداری از بافت پرینه برداشته شود .

Stem – Iris Scissors Technique

معمولا این روش به صورت میکروسکوپی و با استفاده از بیهوشی انجام می شود . تا خون ریزی به حداقل برسد . و فشار ناشی از بخیه کمترین میزان باشد.

superior – inferior pedicle flap Technique

در این روش قسمت فوقانی و تحتانی لابیا برداشته شده و با همدیگر بخیه می باشند

De- epitheliazaton Techinices

لازم است تا این روش توسط جراحان با تجربه و خبره انجام شود ،در طی این روش قسمتی از بافت مینور برداشته می شود .

نکته قابل توجه در طی این روش این است که در صورتی که جراحی که انتخاب می کنید از تجربه کافی برخوردار نباشد ممکن است در طی جراحی بافت عصبی عروقی متصل به حاشیه فوقانی لابیا دچار آسیب شود . در نتیجه لازم است تا در طی این روش دقت بسیار بالایی صورت گیرد و بهترین متخصص زنان در بوشهر انتخاب شود

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 3 =